2022.07.19 godz. 17:14 Bełchatów, Łódzkie

Wokanda

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, mam pytanie, ale najpierw opiszę problem otóż mój narzeczony dzisiaj mial rozprawę sądową, która odbyla sie bez jego obecnosci, to była sprawa karną o połaczenie wyroków, dzwoniłam do jego adwokata z urzędu, ale niestety nie mógł mi powiedzieć czy połączyli narzeczonemu wyroki czy nie ponieważ nie jestem z nim spowinowacona.. dlatego moje pytanie czy za opłatą mogłabym od Pana sie dowiedzieć jaki jest finał sprawy i orzeczenie wyroku? Mam sygnaturę sprawy. Proszę o jak najszybsze odpisanie bardzo proszę

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Łukasz Światłowski

Łódź, Łódzkie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Lip 2022 17:50

Żeby uzyskać takie informacje wymagane jest udzielenie upoważnienia do obrony. Upoważnienie do obrony udzielone przez panią będzie bezskuteczne, bowiem nie jest pani stroną postępowania.