2023.08.21 godz. 23:01 Toruń, Kujawsko-pomorskie

Awizo

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, mam pytanie, byłam na wyjeździe za granicą, a w tym czasie przyszło do mnie pismo z sądu, wcześniej zeznawałam już jako świadek w sprawie, nie wiem czego może dotyczyć ten list, lecz termin odebrania awizo upłynął w zeszły piątek, co mogę w tej sytuacji zrobić? Czy mogę prosić sąd o ponowne wysłanie awizo?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Sie 2023 08:57

Dzień dobry, skoro ma Pani dane Sądu i sygn. akt w której Pani zeznawała proszę skontaktować się BOI Sądu i ustalić czego dotyczyło wezwanie.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)