2020.06.23 godz. 21:36 Ząbkowice Śląskie, Dolnośląskie

Zajecia komornicze

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Mam pytanie dotyczące działania komorników w sytuacji epidemii jak to wyglada jeśli chodzi o egzekucje z nieruchomości.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Sławomir Żur

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Lip 2020 11:51

Praktyka sądów jest różna niektóre prowadzą egzekucję inne nie. Może jest lepsze rozwiązanie i dla Pani/Pana, proszę o kontakt celem szerszego przedstawienia sprawy.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)