2022.11.30 godz. 10:31 Elodia, Łódzkie

Witam mam pytanie mam dług w profi credit i narazie nie mogę go spłacić a nachodzi mnie pan w domu i żąda gotówki czy w związku z tym muszę z nim rozmawiać

Wyjaśnienie sytuacji

Chodzi mi czy pan który mnie nachodzi w domu czy mogę mu powiedzieć że niema takiego prawa mnie nagabywać w domu

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Lis 2022 16:31

Dzień dobry, proponuję skierować tego pana na drogę sądową (zakładam, że jest to osoba prywatna) jako właściwą formę rozwiązywania konfliktów, a w razie dalszego nękania rozważyć zawiadomienie organów ścigania.

Zmodyfikowano dnia: 30 Lis 2022 17:38