2023.09.17 godz. 07:01 Bielsko-Biała, Śląskie

Wynajem mieszkania mąż alkoholik

Wyjaśnienie sytuacji

Witam mam pytanie mąż od dłuższego czasu nadużywa alkoholu jest agresywny używa wobec mnie wulgaryzmów ale nigdy mnie nie uderzył. Wczoraj tj.sobota 16.09.2023r zadzwonił mój szwagier na policję ponieważ mąż był pijany i agresywny został zabrany na izbę wytrzeźwień. Aktualnie wynajmujemy mieszkanie umowa jest tylko i wyłącznie na mnie i moje pytanie czy mogę męża nie wpuścić do domu ??? Mamy też syna 6 letniego , który ma autyzm. Zle to na niego wpływa ponieważ był świadkiem niejednokrotnie kiedy mąż taczał się po domu itd. Co mogę zrobić?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Wrz 2023 19:54

Szanowna Pani, sprawa wymaga szerszego omówienia i w tym zakresie sugeruje bezpośredni kontakt z lokalnym mecenasem.