2023.08.03 godz. 15:17 Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Gwarancja ubezpieczenie

Wyjaśnienie sytuacji

Witam mam pytanie oddałam hulajnoge elektryczna swoją prywatną na gwarancje , nie zgodziłam się na naprawę gdyż był bardzo wysoki koszt , chcą jaj odzyskać kazali mi zapłacić 180 zł żebym mogła ja odebrać. Moje pytanie jest czy jest możliwe że muszę zapłacić taka kwotę? Czy jest taki punkt paragraf w kodeksie prawa gdzie nie będę musiała zapłacić za hulajnoge, i czy oni bezprawnie mogą rządach pieniędzy abym mogła odebrać swoją własność

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Anna Sutowicz

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Lis 2023 22:02

Dzień dobry, pierwsze pytanie jest takie, czy na pewno przedmiot został oddany na gwarancję czy jednak zgłoszono jako podstawę reklamacji - rękojmię? Jest to bardzo istotne z punktu widzenia prawa. Czy ma Pani pisemne zgłoszenie? Czy ma Pani odpowiedź podmiotu na piśmie?