2020.11.02 godz. 10:39 Katowice, Śląskie

Zaprzestanie placenia alimentow

Wyjaśnienie sytuacji

Witam.Mam pytanie odnosnie alimentow.Place je na corke w marcu tego roku ukonczyla 18 lat.Obecnie sie nie uczy o czym poinformowala mnie szkola.Dowiedzialam sie ze przebywa za granica i tam pracuje.W jaki sposob moge sie starac o zaprzestanie placenia alimentow?Jaki wniosek powinnam zlozyc w sadzie.Bardzo prosze o pomoc.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Ewelina Wolny

Środa Śląska, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Lis 2020 11:10

Dzień dobry, proszę złożyć w sądzie pozew o uchylenie obowiązku alimentacyjnego wskazując na okoliczności, które Pani przytoczyła. Pozdrawiam serdecznie.