2020.08.14 godz. 15:41 Brzeg, Małopolskie

Witam. Mam pytanie odnośnie sprawy rozwodowej. Mąż mieszka z inną partnerką a ja się zaczęłam spotykać z innym mężczyzna Mąż chce go powołać na świadka.

Wyjaśnienie sytuacji

Czy muszę podawać jego dane jak nawet ich nieznam i czy ewentualnie będzie musiał się stawić w sądzie. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Katarzyna Jarosz

Krosno, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Sie 2020 21:21

Szanowna Pani, nie może Pani podać danych, których Pani nie zna. Jeżeli jednak, osoba zostanie wezwana na świadka, jej obecność w sądzie jest obowiązkowa. Pozdrawiam, adw. Katarzyna Jarosz