2023.11.29 godz. 20:13 Poznań, Wielkopolskie

Problem z Stalkerem

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Mam pytanie odnośnie uciazliwego sąsiada właściwie sąsiadki. Kobieta ta prześladuje ludzi, oczernia ich w wymyślony przez siebie sposób, śledzi, podgląda, robi zdjęcia w mieszkaniach, itp. Policja jedyne co potrafi powiedzieć to, że w tej sytuacji pozostaje zgłoszenie sprawy do sądu. Spółdzielnia też nic nie robi rozkłada ręce. Mam wrażenie jakby nikt nie chciał się mieszać. Nie jestem pierwszą ofiarą tej osoby.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Lis 2023 12:34

Szanowny Panie, sprawa wymaga bliższego przyjrzenia się, w tym uzupełnienia przekazanych informacji o działania, które do tej pory zostały podjęte.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)