2024.06.06 godz. 07:23 Kolno, Podlaskie

Śmierć ojca dziecka

Wyjaśnienie sytuacji

Witam mam pytanie ojciec mojego dziecka dostał siekierą w głowę dwa razy na skutek tego zmarł.. Obecnie ma dwoje dzieci z każdą inną partnerka ... Czy dzieciom coś się należy po zmarłym ojcu .. i czy można się starać o jakieś odszkodowanie lub zadośćuczynienia ??

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Cze 2024 15:03

Jeśli sprawca jest znany i przede wszystkim uznany winnym tego czynu, to możliwe jest dochodzenie od niego odszkodowania i zadośćuczynienia za śmierć męża i ojca.