2020.10.18 godz. 10:32 Siedlisko, Lubuskie

wyrok SKO

Wyjaśnienie sytuacji

Witam .mam pytanie złożyłem wniosek do gminy o świadczenie pielęgnacyjne na opiekę nad chorą żoną, gmina odmówiła przyznania,odwołałem się do SKO które przyznało mi rację i orzekło na moją korzyść i skierowało sprawę do Wójta do ponownego rozpatrzenia.Co zrobić jeśli Wójt nie zgodzi się z SKO i nie przyzna mi świadczenia pielęgnacyjnego?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Artur Ślemp

Rzeszów, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Paź 2020 11:47

Przysługuje Panu ponowne prawo odwołania się do SKO, celem zbadania prawidłowości wydanej decyzji. Jeśli SKO uzna że organ wydał prawidłową decyzję, przysługuje Panu dalsze prawo odwołania się do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)