2020.06.24 godz. 12:06 Wrocław, Dolnośląskie

Zakaz zbliżania

Wyjaśnienie sytuacji

Witam,mam pytanie,zostałam napadnięta,odbędzie się sprawa w sądzie z urzędu,moja napastniczka podała adres zamieszkania obok mnie,tam mieszka tylko jej siostra,ona mieszka 3 ulice dalej,z tego co wiem nie jest nigdzie zameldowana,Sąd wydał zakaz zbliżania się do mnie,prawnik oskarżonej wniósł zażalenie od tego postanowienia mówiąc że jest bezsensowne ponieważ ona jest moją sasiadką co jest nie prawdą,są odrzucił co prawda zażalenie,ale w pewnych kwestiach się przychylił np co do odległości.Policja wie gdzie ona zamieszkuje.Jak mogę udowodnić jaki jest jej prawdziwy adres.Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Cze 2020 17:40

Dzień dobry, może Pani napisać do sądu pismo z informacją, że pod wskazanym przez oskarżoną adresem mieszka jej siostra a nie ona. Pozdrawiam, adwokat Anna Babiak