2020.08.19 godz. 12:48 Warszawa, Mazowieckie

Bezzasadna wpłata

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, Mam taki problem, jakiś czas temu założyłem sobie konto na portalu randkowym, z którego i tak potem nie korzystałem. Po jakimś czasie zacząłem dostawać od nich i wynajętej kancelarii prawnej maile, że zamówiłem konto premium a nie zapłaciłem. Jak wiadomo z kont vip na różnych portalach można korzystać dopiero wtedy kiedy dokona się opłaty za chęć skorzystania. W tym przypadku wychodzi na to że firma wymaga ode mnie opłaty za coś z czego nie skorzystałem (żąda płatności z góry). Dodatkowo kancelaria wysyła mi tylko maila z siedziby w Niemczech i żądą wpłaty w euro.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Sie 2020 21:24

Dzień dobry, przede wszystkim proszę przeczytać regulamin portalu - tam powinna być odpowiedź kiedy i za co pobiera się opłatę. Przy rejestrowaniu konta musiał Pan potwierdzić zaznajomienie z treścią Regulaminu i jego akceptacje. Pozdrawiam, adwokat Anna Babiak
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)