2022.07.23 godz. 20:22 Świebodzin, Lubuskie

Opieka nad dzieckiem.

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Mam taki problem z byłym facetem. Mieszkaliśmy jakiś czas w Niemczech. Mamy 3 letniego synka, który ma 2 obywatelstwa. Z racji tego, że nie miałam dokąd pójść po tym wszystkim, wróciłam wraz z synkiem do domu rodzinnego w Polsce. Ojciec dziecka chciał go zabrać na weekend do siebie, zgodziłam się, choć czułam, że coś się świeci. Dzisiaj dostałam od niego nagranie, że zgłosił tą sprawę do Jugendamtu, to coś takiego, jak u Nas opieka spoleczna. Powiedział, że zabrałam mu dziecko, podobno oni zgłosili sprawę na policję. Mamy tam wspólne prawa, podpisane. Powiedział, że dziecka mi nie odda.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

PIOTR KĘPIŃSKI

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Lip 2022 16:41

Witam serdecznie nasza Kancelaria specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszamy do BEZPŁATNEJ wstępnej konsultacji telefonicznej z naszymi prawnikami pod numerem tel 507-437-019.