2023.01.27 godz. 22:41 Gdańsk, Pomorskie

Pytanie

Wyjaśnienie sytuacji

Witam Mam taki problem z żoną bierzemy rozwód oczywiście z jej winy i czy mam szansę na opiekę nad dziecmi ponieważ żona utrzymuje kontakt ze swoją kochanką a ta osoba jest chorą psychicznie i wielokrotnie groziła śmiercią żonie i sugerowała żeby popełniła samobójstwo. W tej sutulacji obawiam się o zdrowie dzieci pomimo moich sugesti nie bierze mojego zdania pod uwagę.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Sty 2023 12:19

Dzień dobry, Pana stanowisko należy przedstawić przed sądem. W zależności od etapu postępowania może to Pan zrobić pisemnie (jeszcze przed wizytą w sądzie) bądź bezpośrednio przed sądem (podczas wysłuchania).