2020.07.23 godz. 07:47 Koszalin, Zachodniopomorskie

Zakaz prowadzenia pojazdów

Wyjaśnienie sytuacji

Witam mam takie pytanie czy to możliwe że mam 2 zakazy...... 1 zakaz dostałem w 2008 roku na dziesięć lat czyli do 2018roku ale w 2014 dostałem 2 zakaz na 10 lat czy tak może być czy jeden wchodzi w 2 czy się łącza czy każdy odzielnie obowiazuje

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Lip 2020 09:56

Dzień dobry, oba zakazy biegną równolegle. pozdrawiam, adwokat Anna Babiak
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)