2024.06.28 godz. 01:46 Skierniewice, Łódzkie

Brak kontaktu z dziecmi

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Mam takie pytanie . Nie mamy z żoną rozwodu a mimo wszystko nie mogę się spotkać a nawet porozmawiać z dziećmi przez telefon . Czasowo pracuje w innym mieście ale jak tylko wie że wracam do naszego to gdzieś wywozi dzieci. Co w takiej sytuacji zrobić? Z tego coi wiadomo to jeszcze żadna sprawa się nie toczy.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Cze 2024 15:04

Dzień dobry, zaistniałą u Pana sytuację należy rozwiązać w drodze możliwych do zastosowania procedur.