2021.07.15 godz. 16:46 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Widzenie z synem

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Matka mojego syna nie daje mi od dwoch miesiecy widywac sie z nim. Chcialem pojechac pod drzwi jej domu gdzie mieszka moj syn i zadzwonic na Policje. Mam przez sad ustalone weekendy spotkan. Moje pytanie jest nastepujace czy jak przyjedzie Policja to ja bede musial miec z sadu jakis kwit ze mam prawo odwiedzic syna? Musze taki kwitek wziac z sadu, ile to kosztuje?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Lip 2021 20:03

Dzień dobry, jeżeli ma Pan ustalone kontakty z synem wyrokiem lub postanowieniem powinien się PAn zwrócić do sądu o wydanie wyroku/postanowienia ze stwierdzeniem prawomocności - kosztuje to 20 zł. pozdrawiam