2021.12.01 godz. 15:19 Lubin, Dolnośląskie

Podział majątku

Wyjaśnienie sytuacji

Witam . Mąż kupił dom przed ślubem , wziął kredytu 400tysiecy a 150 tys dostał od rodziców i włożył w remont po ślubie . Po pół roku przepisał na mnie darowiznę w postaci 1/2 domu , czy rozwodząc się mogę coś otrzymać ? Kredyt jest tylko na niego

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Gru 2021 10:51

Jeżeli darowizna została dokonana do Pani majątku osobistego, to niczego więcej Pani nie otrzyma po rozwodzie.

Zmodyfikowano dnia: 02 Gru 2021 10:51