2022.04.04 godz. 20:10 Jaworzno, Śląskie

Rękojmia

Wyjaśnienie sytuacji

Witam mąż prowadzi działalność gospodarczą układanie kostki brukowej. Prace u klienta zostały zakończone 11.2020 r prace zostały odebrane beż zastrzeżeń oraz opłacone w całości. Maz udzielił gwarancji na rok czasu . 03.2022 roku klient straszy sądem i wzywa do naprawy zapadnięcia w jednym miejscu kostki , moje pytanie brzmi czy może powołać się na rękojmię 2 lat na wykonanie usługi

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

MAREK LESIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Cze 2022 18:16

Witam , chętnie pomożemy specjalizujemy się w tego typu sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019