2023.11.14 godz. 13:19 Bytom, Śląskie

Witam mężowi zabrano prawo jazdy za prowadzenie pod wpływem alkoholu

Wyjaśnienie sytuacji

2017roku zabrano mężowi prawo jazdy za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu między czasie został 3razy zatrzymany na kontrol i za każdym razem wykazało parę promili i brak uprawnień sąd wydał całkowity zakaz prowadzenia pojazdów na zawsze. I mąż od 4miesiecy nie wsiadł już do auta i nie prowadził policja dzisiaj przyjechała i stwierdziła że mają dowody na to że mąż prowadził pojazd pod wpływem pokazano mi te zdjęcie ale nie widać wyraźnie osoby kierującej mąż ma się wstawić na komisariat czy on zostanie zatrzymany czy normalnie wyjdzie do domu bardzo proszę o odpowiedź

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 14 Lis 2023 13:36

Z całą pewnością zostanie przesłuchany w charakterze podejrzanego. Nie widzę żadnych przesłanek do stosowania izolacyjnych środków zapobiegawczych (tymczasowe aresztowanie), więc zapewne wróci do domu. Jeśli potrzebujecie Państwo obrońcy, zapraszam do kontaktu e-mail: slawomir.suski@adwokatura.pl (www.adwokatsuski.pl)