2022.10.24 godz. 13:49 Przemyśl, Podkarpackie

Wjazd na czerwonym świetle

Wyjaśnienie sytuacji

Witam miałam kilka dni temu taką nieprzyjemną sytuacje. Jechałam przez skrzyżowanie, świeciło się czerwone światło i szybko przez niego przejechałam ( nie wiem dlaczego to zrobiłam, zdarzyło mi się pierwszy raz) później zobaczyłam że na skrzyżowaniu jest obrotowa kamera miasta, którą obsługuje strażnicy ale wydaje mi się że kamera nie jest skierowana typowo na światła tylko obserwuje skrzyżowanie. Skąd moje pytanie czy może przyjść mandat? Z opowiadań znajomych się siedziałam ze przejechali tam kilka razy na czerwonym i nic. Czy ta kamera służy tylko do obserwowania ruchu? Bardzo proszę o odp

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Lis 2022 10:06

Nie sposób odpowiedzieć na to pytanie, gdyż nikt nie wie, jaki zakres skrzyżowania jest filmowany.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)