2023.07.27 godz. 16:50 Stary Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Naprawa samochodu

Wyjaśnienie sytuacji

Witam.Miałem kolizję autem osobowym,winowajcą uderzył mnie z tyłu.spisaliśmy oświadczenie .Naprawę samochodu zleciłem warsztatowi który miał to zrobić z pieniążków ubezpieczenia sprawcy.ubezpieczenie na podstawie zdjęć stwierdziło że trzeba tylny zderzak pomalować i zamontować spowrotem.Warsztat wypisał całą litanie ,ale co najważniejsze chciał wymienić zderzak na nowy bo dwa uchwyty są ułamane i jest zdeformowany.ubespieczenie odrzuciło kosztorys warsztatu i wróciło do pierwotnej twyceny.Dzwoniono do mnie z warsztatu i pytano mnie czy zapłacę za nowy zderzak .Czy możecie mi państwo pomoc?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Lip 2023 17:47

Należy złożyć odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Jeśli potrzebuje Pan pełnomocnika w tej sprawie (odpłatnie), zapraszam do kontaktu: slawomir.suski@adwokatura.pl