2023.09.12 godz. 10:25 Kutno, Łódzkie

Zwrot prowizji

Wyjaśnienie sytuacji

Witam miałem kredyt w skok stefczyka w trakcie spłacania miałem problemy ze spłatą bo była za duża ratą bank podał mnie do sądu.Po po sprawie bank dał mi drugą umowę i rozłożył na więcej lat.Zostało mi 6 lat do spłaty ale spłaciłem kredyt w całości przed czasem.Teraz bank nie chce wypłacić prowizji z tego względu że były wcześniej problemy ze spłatą.Przecież dostałam nową umowę i musi wypłacić prowizję.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Kinga Karaś

Kraków, Małopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Wrz 2023 15:02

Szanowny Panie, Aby opowiedzieć na to pytanie musiałąbym przeanalizować obie umowy. Zapraszam do kontaktu przez formularz dostępny na stronie www.kancelariakaras.pl. Pozdrawiam serdecznie, adwokat dr Kinga Karaś