2023.02.08 godz. 17:11 Iława, Warmińsko-mazurskie

Ubezpieczenie prywatne

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, miesiąc temu złamałem nogę w pięciu miejscach na oblodzonym i nie odsniezonym chodniku wychodząc że sklepu, jestem ubezpieczony prywatnie od nieszczęśliwych wypadków a moja ubezpieczalnia domaga się że by przedstawić oświadczenie podają przyczynę jak doszło do upadku, nie wiem jak mam to przedstawić boję się że jeśli powiem że przewalilem się na slizgim chodniku to ubezpieczalnia odmówi mi wypłaty odszkodowania

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Lut 2023 10:03

dzień dobry, proszę o przesłanie skanu polisy. Niezbędna jest analiza ogólnych warunków ubezpieczenia. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)