2022.05.30 godz. 10:01 Radzionków, Śląskie

Zadłużenie mieszkania socjalnego.

Wyjaśnienie sytuacji

Witam! Mieszkam na lokalu socjalnym, ze względów finansowych mam zadłużenie (nieopłacony czynsz) na kwotę ok 2000zl. Splacalam na raty ale niestety anulowało mi raty po dwóch niewpłaconych ratach. Pisałam pismo o umorzenie długu ale burmistrz się nie zgodził, zaproponował raty w wysokości 200zl. Złożyłam pismo o ugodę na raty tak jak proponowali, jednakże 25.05 miałam zapłacić czynsz który mogę opłacić dopiero 15.06. czy jeśli nie przyznają mi ugody na raty, mogą wyrzucić mnie na bruk z dzieckiem? Dodam, że umowa trwa do 31.10.22r

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

MAREK LESIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Cze 2022 10:36

Witam , chętnie pomożemy specjalizujemy się w tego typu sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019