2022.02.05 godz. 10:52 Kraków, Małopolskie

Wspólne wejscie

Wyjaśnienie sytuacji

Witam mieszkamy z mężem w domu rodzinnym tesciowa u góry a my wyremontowaliśmy dół gdzie mieszkał ojciec meza problemem jest to że tesciowa chcąc wejść na górę przechodzi nam przez mieszkanie. Czy jest jakiś sposób aby zrobiła sobie osobne wejście ma takie możliwości ale jest złośliwa osoba. Niby dom jest jej ale po śmierci ojca mężowi się nalezy zaznaczam że ma jeszcze siostrę zapewne wtedy dom będzie na pół. Bardzo proszę o pomoc. Czy można coś w tej sprawie zrobić

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Lut 2022 11:58

Należy zacząć od uregulowania spraw spadkowych po zmarłym ojcu Pani męża. Bez tego nic nie można zrobić.