2022.07.19 godz. 20:34 Rybnik, Śląskie

Widzenia

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, mój brat aktualnie przebywa w zakładzie Karnym a jego żona dostała wezwanie do zakładu karnego w celu odbycia kary 10 mc za nie odrobienie prac spolecznych pisała o przerwę w karze i opaskę ale czeka nadal na rozpatrzenie do zakładu kadnego się nie stawiła i pytanie brzmi CZU MOŻE UDAĆ SIĘ Z DZIEĆMI DO SWOJEGO MĘŻA DO ZAKŁADU NA WIDZENIE czy lepiej nie ryzykować gdyż mogą ja odrazu zatrzymać. Dodam iż dostała wezwanie do innego zakładu niż mój brat.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Łukasz Światłowski

Łódź, Łódzkie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Lip 2022 17:42

A czy wnosiła o wstrzymanie wykonania wobec niej kary do czasu rozpoznania wniosku o przerwę?