2023.02.14 godz. 11:43 Wrocław, Dolnośląskie

Windykacja terenowa

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Mój dlug jest ściągany z pensji przez komornika. W dniu dzisiejszym po raz kolejny był u mnie w domu windykator terenowy , który zażądał dodatkowych kwot wpłacanych na konto firmy. Jak stwierdził komornik " przesyła grosze". Gdy powiedziałam że nie mam teraz przy sobie pieniedzy kazał się spytać czy rodzice nie mają. Przy poprzedniej wizycie gdy nie było mnie w domu rozmawiał o zadłużeniu z moją mamą. Dostaje też całe mnóstwo SMS i telefonów z tej firmy windykacyjnej. Pan był bardzo nie miły i arogancki. Co robić w takiej sytuacji? Proszę o pomoc.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Lut 2023 11:41

Szanowna Pani, sprawa wymaga bliższego przyjrzenia się. Zachęcam w tym zakresie do osobistego kontaktu z mecenasem.