2023.08.09 godz. 15:42 Kraków, Małopolskie

Kradziez Tozsamosci

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Moj kuzyn "pochwalil" mi sie zdjeciami pisma od sadu w ktorym ma postawione x liczbe zarzutow. 2 z nich obejmuja to, ze w celu unikniecia kary przedstawil sie moimi danymi (imie, nazwisko, data urodzenia, ostatni adres zameldowania, imiona rodzicow i nazwisko panienskie matki bez numernu pesel bo go nie zna) w tych 2 zarzutach policji udalo sie ustalic ze probowal sie podemnie podszyc tylko problem jest taki ze od 2015 roku mieszkam za granica, jestem wymeldowany z polskiego adresu i ostatni raz w polsce bylem w 2016r. Boje sie ze przez ten okres czasu mogl wiecej razy sie tego dopuscic

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Karolina Domagała

Kraków, Małopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Sie 2023 16:18

Szanowny Panie, jaką pomoc chciałby Pan uzyskać? Jeżeli potrzebuje Pan reprezentacji w toczącej się sprawie karnej, monitorowania sytuacji - zapraszam, prowadzę sprawy karne także po stronie pokrzywdzonych. Z poważaniem adw. Karolina Domagała tel. 667-962-671 email: karolina.domagala@adwokatura.krakow.pl.