2024.05.17 godz. 20:59 Kartuzy, Pomorskie

WROBIENIE W PRÓBĘ KRADZIEŻY

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Mój ojciec i brat dostali wczoraj zlecenie od klienta,by samochodem ciężarowym przewieźć łyżki od koparki z jednego miejsca do innego miejsca i gdy już mieli to wykonać to pojawił się prawdziwy właściciel z policją i oskarżył ich o próbę kradzieży, tłumaczyli że dostali takie zlecenie i że nie wiedzieli że to jakiś oszust i chcąc to udowodnić dzwonili na nr.tel który im to zlecił ale ten nr od tamtej pory nieaktywny i teraz nie mają żadnego dowodu na to że ktoś próbował ich wrobić a prawdziwy właściciel powiedział że poda ich za to do sądu, policja zabrała bratu telefon i nie oddali. Co mogą zrobić w takiej sytuacji ? Jeśli oszust zniknął i nawet niewiadomo jak się nazywał bo nie zapytali przez tel bo miał być na miejscu do którego mieli przewieźć te łyżki.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Maj 2024 10:37

Jeśli ojciec i brat potrzebują obrońcy w sprawie oskarżenia o kradzież, zapraszam do kontaktu email: slawomir.suski@adwokatura.pl (www.adwokatsuski.pl) lub osobiście w kancelarii w Gdańsku.