2021.06.23 godz. 10:41 Piekary Śląskie, Śląskie

Jak nie spłacać długów po ojcu?

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Mój ojciec ma długi, nie pracuje i ich nie spłaca, o ile wiem ma 13 tys. Jestem jego synem i nie chciałbym żebym musiał ja je spłacać za niego, czy mogę się jakoś od tego uchronić? Mam prace, mieszkanie i chce mieć normalne życie a nie jego długi spłacać. Z góry dziękuję

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Piotr Witkowski

Gdynia, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Cze 2021 12:19

Moze zaproponowac ojcu przeprowadzenie postępowania wz upadłości konsumenckiej. Wystarczy jeden wierzyciel. A aby podjąc stosowne rozwiązanie, potrzeba więcej szczegłów. Pozdr. www.kancelariaprawaupadlosciowego.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)