2020.10.19 godz. 12:23 Stargard Szczeciński, Zachodniopomorskie

Wniosek o przerwę w karzae

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, mój partner odsiaduje wyrok w ZK. Staramy się o uzyskanie przepustki na okres 5 dni oraz o przerwę w karze. Powodem jaki podaliśmy jest stan zdrowia jego najbliższej osoby (nikogo innego nie ma) Matki Chrzestnej. Czy zaświadczenie o Jej stanie zdrowia wystarczy, aby dołączyć do wniosku, czy potrzebujemy pełnej historii choroby? Podkreślam, że potrzebuje Ona stałej opieki.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Ewelina Wolny

Środa Śląska, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Paź 2020 12:43

Dzień dobry, wystarczy, ale jeżeli posiadają Państwo jeszcze jakieś inne dokumenty dotyczącej jej stanu zdrowia to warto dołączyć. Pozdrawiam serdecznie.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)