2023.01.22 godz. 10:55 Puck, Pomorskie

Witam. Moj problem dotyczy umowy kupna sprzedaży auta.

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, Mam problem 20 stycznia (piatek) zakupiłam auto wszystko było dobrze, bez najmniejszych problemów. wczoraj tj sobota czyli 24h po zakupieniu auta, zaczęło się ze tak powiem sypać. Nie jeździło na gazie , po przelaczeniu na benzynę zaczął szarpać. zostało wszystko sprawdzone przez mechaników. Pojechałam do gazonikow zrobili mi za 650 zł wymianę listwy lecz gaz nadal nie działał jak powinnien. Okazalo się ze w silniku na tloku znajduje się olej … jest wypadanie zapłonu na 3 cylindrze i silnik się cały trzęsie , kopci na biało i nie ma mocy Auto odpada ale nie jezdzi. Jest potrzebna gdziekolwiek laweta. Mechanik stawia ze tu będzie potrzebny remont silnika. Skontaktowalam się z byłym właścicielem , uważa ze nigdy takiego problemu nie było. Co robić?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Sty 2023 11:43

Dzień dobry, jeśli jest Pani zainteresowana odpłatnym sporządzeniem pisma w tej sprawie przez Kancelarię zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl