2021.06.17 godz. 23:13 Radom, Mazowieckie

Molestowanie

Wyjaśnienie sytuacji

Witam mój syn 15 lat został oskarżony molestowanie z kolegą sprawa toczyła się rok dnia 14.05 została przesłuchana dziewczynka lat 12 i przyznała się do kłamstwa że wymyslila to mój syn i kolegą nawet jej nie znają jedynie z widzenia że szkoły sprawa umorzona bo chłopcy są nie winni nic nie zrobi jedynie dziewczyna ich oskarżyła i zrobiła pomówienia jeśli to tak można nazwać ja jako rodzic czy od rodziców tej dziewczynki mogę domagać się zadoscuczynia ? Lub innej kwestii poniesienia konsekwencji

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Cze 2021 18:21

Mogą Państwo złożyć do sadu rodzinnego wniosek o wszczęcie postępowania w przedmiocie demoralizacji dziewczynki. Jeśli korzystali Państwo z pomocy adwokata w toku postępowania mogą się Państwo domagać od Skarbu Państwa zwrotu wydatków na ten cel. Na zadośćuczynienie nie ma szans.