2024.06.11 godz. 10:21 Debrzno, Pomorskie

Wystąpienie o kontakt z dzieckiem

Wyjaśnienie sytuacji

Witam moja córka ma 14 lat z matka nie jestem od dawna. Od tego czasu matka uniemożliwia mi kontakty daje mi ja tylko wtedy kiedy ona chce. Czy mogę wystąpić do sądu (bo słyszałem, ze dziecko nie może często zmieniać otoczenia bo jest to szkodzące) o widywaniu córki raz w miesiącu na pełen weekend (od piątku od razu po szkole do niedzieli godzin wieczornych) bym ja odbierał od razu po szkole dowożąc pod dom córka ma u mnie wszystkie potrzebne rzeczy.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Cze 2024 11:07

Oczywiście. Jeśli kontakty nie zostały uregulowane należy złożyć wniosek o ustalenie kontaktów z dzieckiem. Jeśli potrzebuje Pan pełnomocnika w tej sprawie, zapraszam do kontaktu e-mail: slawomir.suski@adwokatura.pl (https://adwokatsuski.pl/)