2023.01.15 godz. 10:13 Kielce, Świętokrzyskie

Prawo do zachowku

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Moja niedawno zmarła mama zapisała w testamencie cały swój majątek wnuczce (córce mojej siostry), jako jedynej spadkobierczyni. Czy mnie w takiej sytuacji należy się jakikolwiek zachowek?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Sty 2023 08:51

Dzień dobry, tak należy się Pani zachowek. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)