2020.08.10 godz. 14:09 Siedlce, Mazowieckie

wymuszona ciaza

Wyjaśnienie sytuacji

witam,,,moja partnerka po stosunku ktory zakonczyl sie zewnetrznym wytryskiem na brzuch wlozyla nasienie reka do srodka po czym zaszla w ciaze i urodzila dziecko,,,nie mogac znalezc niczego w internecie prosze o pomoc co i czy wogole moge zrobic w tej sprawie i czy prawo jakkolwiek moze byc po mojej stronie,,,dodam iz nie chcialem tego dziecka ,,,pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Sie 2020 21:17

Dzień dobry, obawiam się, ze w zaistniałej sytuacji musiałby Pan udowodnić opisane okoliczności, co jest raczej wyjątkowo trudne, zwłaszcza, że byliście parą. Po drugie musiałby Pan udowodnić, że Pana partnerka dokonała opisanych czynności z zamiarem zajścia w ciążę i wbrew Pana woli.