2022.05.12 godz. 02:51 Marki, Mazowieckie

Witam. Mojego męża babcia umarła w styczniu 12 2021. Wszyscy się wyrzekli spadku. Teraz spadek jest na moje dzieci o czym nikt mnie nie poinformował. Jest po t

Wyjaśnienie sytuacji

Terminie gdyż minął on 2 mają . Co mogę zrobić w tej sprawie. Nie mam z mężem kontaktu. Sama wychowuje 3 dzieci i mam sporo długow.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Maj 2022 23:05

Kiedy mąż odrzucił spadek? Od tego momentu biegnie termin 6 miesięcy na odrzucenie spadku przez dzieci. Może ten termin jeszcze nie minął. Pozdrawiam adwokat Marta Rozwadowska - Kucka www.rozwadowska-kucka.pl