2023.07.13 godz. 20:38 Tarnów, Małopolskie

Rezygnacja z sali weselnej .

Wyjaśnienie sytuacji

Witam . Musimy zrezygnować z sali weselnej, którą wynajęliśmy w poprzednim roku . Nie posiadamy żadnej umowy z lokalem, zapłaciliśmy tylko zaliczkę i ustaliliśmy menu, na którym się podpisaliśmy . Teraz podczas rezygnacji manager żąda od nas 50% całej sumy . Czy ma do tego prawo ?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Karolina Domagała

Kraków, Małopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Sie 2023 16:48

Zaliczka jest zwrotna. W przypadku chęci uzyskania całościowej porady prawnej zapraszam do kontaktu. Z poważaniem adw. Karolina Domagała tel. 667-962-671 email: karolina.domagala@adwokatura.krakow.pl.