2022.07.05 godz. 17:59 Kraków, Małopolskie

Czy mam prawo wymagać działu majątku

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, Na wstępie chciałabym poinformować, że znam ogólne zasady przejęcia spadku. Moje pytania będą bardziej dotyczyły tego, jak powinnam postąpić w moim konkretnym przypadku. Wstęp: Nie mam dobrych relacji z moją siostrą i dlatego jej nie ufam. Wraz z siostrą odziedziczyliśmy 3 nieruchomości. Siostra mieszka w mieście , w którym znajduje się jedna z tych nieruchomości. Dwie inne są za miastem. Ja mieszkam daleko w innym mieście. Żadna z nas nie mieszka we wspomnianych nieruchomościach. Ich zatrzymanie jest postrzegane tylko jako inwestycja. Siostra chce zachować wszystkie nieruchomości jak

Odpowiedzi prawników:

Student

Paweł Plata

Niemstów, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Lip 2022 19:47

.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)