2023.02.01 godz. 15:58 Warszawa, Mazowieckie

Kolejny wniosek czy odwołanie

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, napisałam wniosek o odwołanie mojego terminu przesłuchania, który sąd odrzucił. Aktualnie mam nowy argument i zaświadczenie od prezesa kadry narodowej, w której jestem, że zmienił się wylot do Japonii na mistrzostwa i wylot wypada w dniu przesłuchania. Moje pytanie: czy mam napisać nowy wniosek czy odwołanie od decyzji i jeśli odwołanie jak to ma mniej więcej wyglądac?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Wojciech Górny

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Lut 2023 14:31

W takiej sytuacji najlepiej napisać nowy wniosek i załączyć zaświadczenie.