2022.07.18 godz. 19:04 Lubliniec, Śląskie

Narkotyki, a opieka nad dzieckiem

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, nazywam się Joś Arkadiusz i mieszkam na stałe w Niemczech. Moja była partnerka w styczniu 2021 roku wróciła z Synem do Polski. Z różnych źródeł otrzymywałem doniesienia o zarzywaniu przez matkę mojego Syna narkotyków. Wierzę w te doniesienia ponieważ, będąc w związku oboje użytkowaliśmy marihuanę. Świeżo po rozstaniu odwiedzałem Ich w Polsce gdzie na własne oczy widziałem narkotyki w postaci białego proszku na zeszycie w łazience. Nie dałem po sobie poznać, że dokonałem takiego znaleziska. Czy istnieje możliwość wnioskowania do sądu o zlecenie testów z próbki włosów? Pozdrawiam Jos Arek

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

PIOTR KĘPIŃSKI

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Lip 2022 17:42

Witam serdecznie nasza Kancelaria specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszamy do BEZPŁATTNEJ wstępnej konsultacji telefonicznej z naszymi prawnikami pod numerem tel 507-437-019.