2022.04.21 godz. 09:35 Ozorków, Łódzkie

Pozyczenie pieniędzy bratowej

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, nie wiem co mam zrobic poniewaz bratowa ma klopoty finansowe I chce pozyczyc 45tys na 6 miesiecy w gotowce. Potrzebuje jakies dokumenty zeby podpisac z Nia dla swojego bezpieczenstwa, ze odda mi je w ciagu Pol roku. Bardzo prosze po radzic mi Co moge zrobic, co wypelnic.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Kwi 2022 11:27

Należy sporządzić indywidualną umowę, jeżeli potrzebuje Pan/Pani odpłatnej pomocy w sporządzeniu takiej umowy, zapraszam do kontaktu.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (4 głosy)