2020.05.28 godz. 08:57 Goleniów, Zachodniopomorskie

Witam o robić jak obrońca z urzedu unika kontaktu ze mną mimo moich tel.i inf.za posrednictwem poczty elektronicznej.

Wyjaśnienie sytuacji

sytuacja jest trudna a czasu do rozprawy mało.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Maj 2020 11:05

Dzień dobry, rozumiem, że jest to wyjątkowo trudna i stresująca sytuacja. Aby zapobiec ewentualnym negatywnym konsekwencjom proszę niezwłocznie złożyć wniosek do sądu o zmianę obrońcy - opisując całą sytuacje. Na potwierdzenie kontaktu, proszę przesłać korespondencję mailową. Życzę powodzenia. adwokat Anna Babiak
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)