2024.05.16 godz. 11:16 Lublin, Lubelskie

Problem z konkubentem

Wyjaśnienie sytuacji

Witam Od 2019 r jestem z Partnerem, mieszka w moim jednorodzinnym domu (jestem współwłaścicielem) nie jest tutaj zameldowany, mamy 2 dzieci. Od roku jest agresywny słownie i psychicznie, krzyczy na dzieci, jest leniwy przeważnie po pracy czy jak ma wolne tylko śpi nie ponosi się do żadnych obowiązków. Wyzywa mnie przy dzieciach, pluje na mnie, krzyczy . Może pytanie brzmi czy ja mogę go "wyrzucić" z domu z dnia na dzień? Jak to wygląda prawnie ? Nie jest to jego mieszkanie nie ma tutaj żadnych praw nie jest zameldowany, chce się z Nim rozstać i chciałabym żeby doszło do tego jak najszybciej

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

DAWD BIAŁAS

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Maj 2024 19:37

Zapraszam do BEZPŁATNEJ PORADY PRAWNEJ TELEFONICZNEJ - podane informacje są zbyt lakoniczne zapraszam do nie zobowiązującej konsultacji w sprawie , specjalizuje się z tego typu sprawach. Tel: 507437019