2023.08.31 godz. 15:17 Wrocław, Dolnośląskie

Przyjazd do kraju, a komornik

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Od razu wspomnę ze dokładnie nie pamietam dat. W 2014 roku wyjechałem za granice, a około rok wcześniej wziąłem kredyt w banku. Przez około rok-dwa rzetelnie wysyłałem pieniądze do polski na spłatę kredytu do momentu pogorszenia się mojej sytuacji za granica. Wiem ze bank przekazał sprawę komornikowi. I teraz moje pytanie brzmi, czy mogę być zatrzymany na granicy gdybym przyjechał do kraju? Dziękuje bardzo

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Urszula Zych

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Wrz 2023 18:39

Nie. Sprawy majątkowe warto uporządkować - zapraszam do kontaktu, chętnie udzielę porady w tym zakresie.