2023.01.11 godz. 11:52 Michalin, Mazowieckie

PODZIAŁ MAJATKU

Wyjaśnienie sytuacji

WITAM ODBYLA SIE SPRAWA PODZIAL MAJATKU JEST CZWORO SPADKOBIERCOW A TERAZ BEDZIE SPRAWA O SPLATE JA I BRAT TAM NIE MIESZKAMY MIESZKA TAM MAMA I SIOSTRA I ONE WPROWDZILY REMONT POSESJI I CZY PO PODZILAE MAJATKU MOGA MNIE OBCIAZYC KOSZTAMI REMONTU TEJ POSESJI

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Sty 2023 10:46

Zapraszam do kontaktu w wiadomości email: slawomir.suski@adwokatura.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)