2022.04.26 godz. 22:04 Białystok, Podlaskie

Mieszkanie oraz auto

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, ojciec kupił mi mieszkanie które jest na mnie, tj ja jestem właścicielem w ksiegach wieczystych. Ojciec jest alkoholikiem i straszy mnie ze mi je odbierze jesli tylko nie bede na jego kazde zawolanie, czy jest w stanie to zrobic? Kolejne pytanie, kupil mi auto ktore jest zarejestrowane na mamę, czy te auto tez bez zgody mamy jest w stanie mi odebrac? prosze o odpowiedz bo nie wiem co robic juz

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 01 Cze 2022 18:51

Jeśli mieszkanie jest na Pana, ojciec nie będzie relanie nic w stanie uzyskać.