2020.10.10 godz. 12:19 Gdańsk, Pomorskie

Spadek nieruchomości , dom

Wyjaśnienie sytuacji

Witam Ojciec mój zawsze mówi mi , że zapisze mi w spadku dom nieruchomość w testamencie notarialnym, Czy ojciec mój może w testamencie dokonać zapisu , że po jego śmierci otrzymam cała nieruchomośc dom , Czy może on również zaznaczyć w testamencie , że po mimo ,że będę jej prawnym właścicielem nigdy nie będę mógł jej sprzedać bo on tak sobie życzy ?....pomimo , że będę jej właścicielem ?... Dziękuję za odpowiedź Piotr

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Paź 2020 16:42

Nie ma takiej możliwości.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)